JLo me të fejuarin festojnë më herët Shën Valentinin, kjo është arsyeja

Çifti më herët kanë festuar ditën e të dashuruarve.

Alex Rodriguez dhe këngëtarja ditën e djeshme janë fotografuar nga paparazzet, ata kanë darkur së bashku duke festuar 14 shkurtin pasi që JLo duhet të nisej për në Rubrikën Dominikane për xhirime të filmit.

Lopez, dukej elegante me një fustan të bardhë me mëngë  ndërsa po kthehej te automjeti i saj, flokët i kishte në pjesën e lart të kokës kishte vendosur edhe bizhuteri.

Rodriguez doli me një bluzë te thjeshte , ai gjithashtu kishte veshur xhinse dhe atlete ngjyrë blu./Lajmi