JLo po rikthehet me ‘World of dance’

Jennifer Lopez ka dhënë lajmin e mirë për fansat e saj, të cilët presin të dëgjojnë të reja nga ajo.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, këngëtarja bëri të ditur se po rikthehet shou televiziv “World of Dance”.

“Dy javë derisa ne të vallëzojmë përsëri”, ka shkruar JLo në videon që e ndau me miliona ndjekësit e saj.

“World of dance” ka filluar që nga viti 2017, sezoni i ri fillon më 26 maj me JLo, Derek Hough dhe Neyo dhe do të transmetohet në NBC.

https://www.instagram.com/p/CAG3E8-A3wf/