JLo vjen prapë me një paraqitje fantastike

Jennifer Lopez është paraqitur në një kostum të bardh dhe argjendi për premierën Halftime duke bërë edhe një paraqitje fantastike në tepihun e kuq.

Ajo ka guxuar që të paraqitet tepër provokative me herët në këtë mbrëmje e është paraqitur njëjtë edhe pas premirës.

Jennifer Lopez ka bërë që të kthehen kokat në drejtim të saj, e ku ajo shkoi në premierën e Halftime kurse ajo mbajti Tribeca Festival at Avra Estiatorio në New York City të mërkurën.

Këngëtarja (52) ka pasur të veshur pantallona të gjerë në fund kurse është takuar edhe me fansat pak kohë para se të shfaqet premierë filmi i saj dokumentar në Netflix. /Express/