Web Analytics
BallinaSHOWBIZJo nga xhami i një “Lambo” por nga xhami i një dritareje...

Jo nga xhami i një “Lambo” por nga xhami i një dritareje këngëtarja shqiptare na tregon partnerin e saj?!

Kanita këngëtarja e njohur nga Maqedonia është një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare.

Ju e mbani mend që për herë të parë ajo u bë e njohur në një moshë fare të vogël, si konkurrente e “X-Factor” Albania dhe më pas karriera e saj vijoi me shumë këngë por më e suksesshmja ishte kënga “Don’t let me go”.

Por sa i përket jetës së saj personale ne nuk dimë shumë gjëra.

Megjithatë duket se këngëtarja po na jep disa  që na bën të mendojmë se ajo është në një lidhje dashurie.

Ja përshembull kjo darkë romantike, ky sup mashkulli dhe silueta e tij në xham.

A nuk janë këto shenja që tregojnë se ajo tashmë është e dashuruar?!/Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit