Web Analytics
BallinaSHOWBIZJo vetëm Donaldi, Trixën e Borën po i lidh edhe ky detaj

Jo vetëm Donaldi, Trixën e Borën po i lidh edhe ky detaj

Beatrix Ramosaj dhe Bora Zemani vazhdojnë të jenë ndër personazhet më të komentuara të shoubizzit. Së fundmi, ka qenë Trixa që ka postuar një fotografi në InstaStory duke e ngritur bluzën. Të njëjtin veprim, pas saj e ka bërë edhe Bora sot, shkruan ‘’Kosovarja’’.

Pas partnerit që e kishin të përbashkët, dyshen po i lidh edhe stili për të bërë poza në Instagram. Sot gjithkund dëgjohet Kiara-Luiz, por një vit më parë në të njëjtën situatë ka qenë Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj.

Sot çifti nuk janë më bashkë, por kujtimet janë aty para gjithë shqiptarëve he duket se Beatrix është mësuar me këtë fakt. Pas daljes nga shtëpia e famshme, Beatrix i kushtoi Donaldit këngën “Faj” e cila bën 1 vjeç.Trixa vendosi as të mos e fshinte, as të mos ea ndryshonte këngën e saj, që do t’i kujtojë gjithmonë eksperiencën në “Big Brother VIP” dhe bashkë me të, do apo s’do, edhe Donaldin.

Ndryshe Donaldi dhe Trixa kane qene dyshja me e komentuar vitin e kaluar e kjo per lidhjen e saj brenda shtepise e cila nuk u mireprit shume nga fansat jashte, pasi u dok si nje tradhti ndaj moderatores Bora Zemani. Kujtojme se Trixa dhe Bora kane qene shoqe dikur. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit