Web Analytics
BallinaUncategorizedJo vetëm femrat i vën “flakën” Instagramit, këtë po e bën edhe...

Jo vetëm femrat i vën “flakën” Instagramit, këtë po e bën edhe Capital-T

Capital T është një ndër artistët më aktivë në showbizin shqiptarë.

Capital-T ka arritur që të qëndrojë ndër favoritët e të gjithë të rinjve, për vite radhazi

Por e veçanta e tij është se këtë e arriti pa skandale.

Së shpejti Capital-T pritet të publikojë edhe albumin e titulluar ‘Sculpture’.

Por siç duket ai po fokusohet edhe tek stili, gjë që e veçon dhe gjithmonë i ka dhënë përparësi si në videoklipe, edhe në jetën reale.

I veshur me shumë stil shihet Capo edhe në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, e që sigurisht vajzat do e pëlqejnë shumë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit