Jo vetëm fustanat, Edona shfaqet me një rrip unik

Edona Llalloshi njihet për veshjen e saj sidomos elegante.

Fustanat që ajo ka veshur këtë verë në dasma janë komentuar mjaft shumë nga publiku, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Edona duket se pëlqen të vesh gjëra shumë unike.

Me videon e fundit ajo mori vëmendje me rripin e vendosur me gurë model mjaft unik dhe i bukur./InfoKosova/

Shiko videon: