Jo vetëm fytyrën, por edhe trupin, Diana ‘copy-paste’ si Adelina

Diana Tahiri po merrë vëmendje.

Motra e këngëtares shqiptare Adelina Tahirit ka zgjuar kureshtjen e fansave duke postuar imazhe të ndryshme në Instagram.

Ani pse e re në moshë, Diana po merr vëmendje me postimet e saj, sa në bikini e sa në disa tjera e grimosur dhe e rregulluar si të ishte e madhe.

Duke parë në fotot që ka sjellë së fundmi herë, lirshëm mund të themi se nuk po i ngjanë Adelinës vetëm në pamje por edhe me trup, apo thënë shkurt, copy-paste si ajo.

Theksojmë se edhe Diana merret me muzikë qysh në vegjëli.

Përndryshe, “Falma” është kënga e Adelinës që e solli në bashkëpunim me Anxhelo Kocin./Lajmi