Web Analytics

Jo vetëm për Donaldin, Bora bëri një urim të bukur edhe për kunatin

Nga: InfoKosova

Dje, vëllëzërit Veshaj Donaldi dhe Romeo kanë fesuar ditëlindjen.

Ata kanë mbushur 28 vite jetë ndërsa kanë marrë urime të shumta nga miq, familjarë dhe fansa.

Ishte Bora Zemani që publikoi një video të binjakëve derisa përqafohen duke shkruar ‘Shumë urime për ju” shoqëruar me disa zemra.

Ndryshe, Bora ka treguar gjithmonë se ka raporte të mira me kunatin ku shpesh i shohim të kaojnë kohë me njëri tjetrin./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT