5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Jojo Babie këtë herë del jashtë çdo kornize

Jojo Babie këtë herë del jashtë çdo kornize

Shumë e njohur nga rrjetet sociale e sidomos nga “Instagrami” për pamjen e saj vazhdon ta mbajë fronin e sensacionit.

Ajo se fundi ka postuar një fotografi në të cilën duket tepër provokuese dhe kjo foto është vërshuar nga komentet e fansave.

Shikoni se si duket Jojo Babie.

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics