8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Jonida e vërteton se është një ikon e modës

Jonida e vërteton se është një ikon e modës

Kohëve të fundit këngëtarja është përfol për lidhjen me aktorin “Al Pazar” Romeo Veshaj, shkruan “InfoKosova”.

Por ata si duket më nuk e fshehin lidhjen e tyre, shihen shpesh në publik bashkë, javë më qarkulloj një video e çiftit në pishin në momente intime.

Jonida përveç një këngëtare ajo është shëndërruar edhe një blogere dhe një ikon e modes dhe tendencave të findit.

Kjo fotografi e saj e tregon më së miri se ajo ka një stil shumë unik, e bukur, tërheqëse, dhe i do kaq shume ngjyrat e ndezura dhe I shkojn aq shumë. /InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics