Web Analytics
BallinaUncategorizedJonida Maliqi ka dy fjalë për të thënë për ish-kunatin

Jonida Maliqi ka dy fjalë për të thënë për ish-kunatin

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku ka folur hapur edhe për “Big Brother Vip”.

Ajo u shpreh se të gjithë finalistët e këtij sezoni i ka miq përveç Beniadës të cilën nuk e njeh personalisht.

Jonida u pyet se kush mendon se do të jetë fituesi dhe dha një përgjigje mjaft diplomatike duke cilësuar nga një veçori për secilin prej tyre.

“Einxheli është vajza e fortë që ia del gjithmonë, Donaldi është ai djali që është dhe jashtë Iliri me pjekurinë e tij është shumë strateg, Beniada është vajza që do të donim të gjitha ta kishim shoqe, nuk dua të jap një emër sepse nuk dua të ndikoj te publiku”, u shpreh ajo.Ndërkohë për ish-kunatin e saj, Donald Veshajn, Jonida theksoi se ruan ende marrëdhënie të mira dhe e ka shok./GazetaBlic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit