Web Analytics
BallinaSHOWBIZJonida Maliqi: Mos u martoni, në këtë kohë nuk ia vlen

Jonida Maliqi: Mos u martoni, në këtë kohë nuk ia vlen

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka tash e disa kohë që është beqare.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up”, ndërkohë që mes shumë gjërash ka bërë edhe një deklaratë.

“E pyetur se kur është mosha ideale për t’u martuar”, 39-vjeçarja ka dhënë një përgjigje të prerë.

”Mos u martoni. Më besoni në këtë kohë nuk ia vlen”, u shpreh ajo, kujtojmë që romanca e fundit e artistes mbetet ajo me komedianin dhe prezantuesin, Romeo Veshaj./telegrafi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit