Web Analytics
BallinaSHOWBIZJonida Maliqi një zonjë e vërtetë në këtë fustan elegant

Jonida Maliqi një zonjë e vërtetë në këtë fustan elegant

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë pjesë e ”Kënga Magjike”, ditën e djeshme, nga Pallati i Kongreseve.

Ajo është shfaqur në top formë duke ndarë imazhe në profilin e saj në Instagram.

Veshur në fustan të kuq me dekolte të hapur kombinuar me taka të kuqe gjithashtu, ajo dukej e mahnitshme.

Kujtojmë se Maliqi gjithë karrierës së saj, ka fituar gjashtë çmime në Kënga Magjike dhe vendin e parë në vitin 2008. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit