Jonida Maliqi pozon pranë detit, në këtë kohë izolimi

Jonida Maliqi është një prej artisteve më të talentuara dhe më të dashura shqiptare.

Këngëtarja e njohur, e përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision 2019” vazhdon të jetë aktive me projekte të reja.

Jonida, po ashtu konsiderohet si një femër me shumë stil dhe në secilën paraqitje shfaqet atra.ktive dhe unike.

Së fundmi, në këtë kohë pandemie, ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet duke po.zuar pranë detit, në kohë të bukur e me diell. /IndeksOnline/