Web Analytics
BallinaSHOWBIZJonida Maliqi shijon pushimet në Zanzibar të Tanzanisë

Jonida Maliqi shijon pushimet në Zanzibar të Tanzanisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, këto ditë ndodhet për pushime në kontinentin afrikan, ajo ka shkuar në Zanzibar të Tanzanisë së bashku me një grup miqsh, ku kanë shijuar kohë të mirë së bashku.

Jonida u kujdes që të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, disa fotografi nga çastet e bukura që po kalon atje, ndër të tjerash, ajo publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi me bikini, ku vinte në pah linjat e saj atraktive të trupit.

Këngëtarja e hitit “Njëri nga ata” është e njohur gjithashtu për tatuazhet e shumta, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë me ndjekësit e saj në imazhet që ndan me ndjekësit.

Jonida përndryshe është shumë e pëlqyer për stilin e saj dhe paraqitjet unike, si një adhuruese e modës./Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit