Jonida sapo doli nga dushi, kështu po e shijon momentin

Jonida Maliqi kohën e fundit është bërë një emër shumë i lakuar në rubrikën rozë, shkruan “InfoKosova”.

Jonida e cila tash e sa kohë thuhet se i ka dhënë fund martesës me burrin e saj dhe thuhet se ka filluar një lidhje dashurie me Romeo Veshajn disa vite më i ri se ajo.

Romeo si duket ka qëlluar një djalë me shumë fat, ngase përkrahë tij është një super femër me shumë stil dhe me një pamje joshëse.

E më së miri na tregon fotografia e Jonidës e fundit se sa joshëse duket ajo edhe në mëngjes kur sapo bën dush./InfoKosova/