3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Jonida shfaqet "përvëluese" nga pishina, reklamon të pasmet nën ujë

Jonida shfaqet “përvëluese” nga pishina, reklamon të pasmet nën ujë

Këngëtarja që sivjet përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision 2019, Jonida Maliqi ka shijuar sot këtë ditë vikendi në njërën nga pishinat e saj të preferuara, shkruan “InfoKosova”.

Këngëtarja që pas Eurovisionit e derimë tani është duke u përfolur për një lidhje dashurie pasi u nda nga burri i saj.

Thuhet se Jonida është në lidhje të dashurisë me Donald Veshajn, ky një djalë i cili luan pjesë humoristike në emisionin e Agron Llakajt.

Donaldi është shumë vite më i ri se Jonida, por duket se bukuroshja e ka bërë përvete artistin.

E sidomos kur i shohim këto fotografi kaq të “zjarrta” të Jonidës, ku të pasmet dhe i tërë trupi i saj të “çmendin”.

E si mos të dashurohet i gjori Donald në të?/InfoKosova/

Shiko Fotot:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë kjo është

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm. Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë. Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit...
web
analytics