Web Analytics

Jonida Vokshi ekspozon trupin ‘peshk’ në bikine

Aktorja dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi po kalon disa ditë të bukura pushimi.

Sigurisht nuk kanë munguar as imazhet e shumta nga atje.

Së fundmi ka publikuar një foto në bikine ku tregon format trupore.

Edhe pse ka lindur dy fëmijë ajo duket si një modele./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika