Jonida Vokshi ka publikuar një imazh nga adoleshenca, ja si dukej

Moderatorja e njohur ka postuar foto nga koha kur ishte e re.

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi sot ka ndarë  në Instagram një foto kur ka qenë 17 vjeçe, pra nga koha kur nuk ishte ende e njohur për publikun.

Kurse rastësia e lezetshme është se ajo i kishte flokët sikur tani, me balluke.

Jonida mund të shihet duke i krahasuar se duken njëjtë thuaje pa asnjë ndryshim.

Ajo ende e ka fytyrën e ëmbël si nga koha e adoleshencës dhe mbetet një nga të preferuarat e publikut./Lajmi