Jonida Vokshi prezanton për herë të parë vëllain, të gjithë pyesin a janë binjakë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj.

Arsye është bërë ditëlindja e tij dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga Jonida.

Ajo publikuar në Instastory dy foto me vëllain dhe i ka treguar se sa e do, mirëpo të gjithëve i ka rënë në sy ngjashmëria mes tyre që është shumë e madhe.

“Edhe 100 të lumtura shpirti motrës, Daja Emit u gëzofsh gjithmonë, të dua shumë”, ka shkruar Jonida krah fotove./Kosovarja/