Web Analytics
BallinaSHOWBIZJonida Vokshi sjell foto duke e puthur bashkëshortin

Jonida Vokshi sjell foto duke e puthur bashkëshortin

Jonida Vokshi dhe Besniku janë një nga ciftet më të lezetshme.

Ata nuk kursejnë imazhe të ëmbla për ndjekësit.

Së fundmi ishte Jonida që publikoi disa foto përkrah bashkëshorti.

Ndërsa prej tyre më shumë vëmendje mori ajo ku shihet duke e puthur./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit