Jonida Vokshi tregon se sa është zbukuruar tani që është shtatzënë

Pas shumë spekulimeve në rrjet, Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të ‘Top Talent’ se ishte në pritje të ëmbël.

“Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, pohoi ajo, duke treguar se shtatzënia e kishte bërë më të ndjeshme.

Me kalimin e javëve duket se dhe ndryshimet e para janë bërë të dukshme, pasi moderatorja ka ndarë një foto të puntatës së radhës në ekranin e ‘Top Channel’.

Ajo çfarë bie në sy, pavarësisht palltos së gjatë, është barku i rrumbullakosur i cili ka nisur të duket më shumë.

Me siguri Jonida po përjeton periudhën më të ëmbël të jetës së saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë./revistawho.com