Web Analytics

Jori a do të bëhet së shpejti nënë? Vetë ajo bën deklaratën e papritur

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët, me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur para ekranit çdo të martë dhe të shtune të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Ditën e djeshme Jori Delli ka habitur me deklaratën e saj, ku teksa ka postuar një video në Instastory duke mbajtur në krahë një fëmijë të porsalindur është shprehur duke iu drejtuar hallës së saj dhe edhe ajo dëshiron të ketë një fëmijë.

Deri më tani Jori ka deklaruar se nuk është në një lidhje, por mesa duket nga dita e sotme do jetë në kërkim të babait të fëmijës së saj.

Nga rubrika