Joshëse dhe elegante, Marina Vjollca provokon në të bardha!

Është prej femrave më të bukura të ekraneve shqiptare dhe Marina Vjollca është  mjaft e percjellur në rrjetet sociale.

Biondina  ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, e që nuk kalojnë pa vëmendje.

Së fundi ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur në të bardha të kombinuar me xhinse.

Prezantuesja dukej elegante dhe në formë të mirë, ndërsa edhe pranoj komente të shumta nga fansat, ndërkohë rikuojtojmë që pak kohë më parë, Marina ka filluar bashkëpunimin me kreatoren italiane, Elisabeta Franchi./Blic/