Web Analytics
BallinaSHOWBIZJu kujtohet Anita për të cilën këndonte Flora Gashi vite më parë?...

Ju kujtohet Anita për të cilën këndonte Flora Gashi vite më parë? Kështu duket ajo sot!

Flora Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ndër vite ka publikuar këngë të ndryshme secila më e pëlqyer se tjetra, shkruan InfoKosova.

Por shumë vite më parë ajo i kishte dedikuar një këngë vajzës së saj Anitës, këng e cila u kthye në një megahit të asaj kohe.

Ndërsa sot Anita është rritur është bashkuar me nënën dhe është bërë madje edhe këngëtare./InfoKosova/

shiko fotot:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit