Web Analytics
BallinaSHOWBIZJu kujtohet Monika Salihu? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo

Ju kujtohet Monika Salihu? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo

Karrieren muzikore e ka filluar si e re, mirëpo artistja Monika Salihu pauzoi nga muzika për më shumë se 10 vite.

Ndërsa në intervista nuk u shfaq që 5 vite.

E sot ekskluzivisht për emisionin “Mirage”, Monika tregoi detaje nga aspekti personal dhe ai profesional.

Ndër tjerash ajo tregoi edhe pse nuk është shfaqur në media që 5 vite, për ta kupuar arsyen, shikoni videon:/lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit