3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Ju njohim me tregimet më interesante të njerëzve që mbijetuan nga situata...

Ju njohim me tregimet më interesante të njerëzve që mbijetuan nga situata të ndryshme !

Shumica e jetës është programuar për mbijetesë, dhe kur është fjala për të mbijetuar kundër të gjitha mosmarrëveshjeve, njerëzit kanë bërë të pamunduren, shkruan InfoKosova.

Edhe kur përballen me mbytje anijesh, sulme nga arushat, dhe madje edhe duke u kafshuar nga një Mamba e zezë në mes të askundit pa ndonjë ndihmë, njerëzit do të bëjnë gjithçka për të mbijetuar … dhe ne kuptojmë çdo gjë.

Nëse ju pëlqejnë tregime të pabesueshme të mbijetesës, atëherë shikoni këto tregime më të çmendura të mbijetesës./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics