Ju pëlqen Dafina pa pikë grimi?

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret pa komplekse.

Përmes postimeve që bën, shumë herë e dëshmon që është e thjeshtë, dhe ndan imazhe të shumta për ndjekësit.

Këtë herë, ajo shihet krejt pa grim dhe duket mirë me thjeshtësinë që ka.

Edhe në aspektin muzikor, ajo mbetët një emër i dalluar duke korrur suksese të shumta.

Për më shumë, binduni me pamjet në vijim./Kosovarja/