Ju prezantojmë me konkurrentët më të percjellur të “Për’puthen” në INSTAGRAM!

Përputhen u bë një nga emisionet më të percjellur nga shqiptarët.

Djemtë dhe vajzat që u bënë pjesë e këtij emisioni u bënë të famshëm dhe arritën që në pak kohë të grumbullonin një numër të madh fansash.

Por kush është konkurrenti më i percjellur i këtij emisionin në rrjetet sociale.

Sipas një krkimi në llogaritë e tyr, vendin e parë e mabn Tea Trifoni me 490 mijë fansa në Instagram.

Pas saj vjen Melisa Lleshi me 481 mijë fansa dhe në vendin e tretë është Ledjana Prenga me 417 mijë fansa.

Sipas kërkimit këto janë 10 konkurrentët më të ndjekur në Instagram:

1. Tea Trifoni-491 mije fansa

2. Melisa Lleshi 480 mijë

3. Fation Kuqari 426 mijë

4.Ledjana Prenga 417 mijë

5.Andi Shehi 406 mijë

6.Atdhe Xharavina 406 mijë

7.Mevlan Shaba 402 mijë

8.Ana Kauri 390 mijë

9.Jasmina Kadriu 385 mije

10.Ana Lleshi 370