Juli drejton flokët për herë të parë, kështu po duket

Tash e sa kohë emisionit Përputhen iu shtua edhe një konkurrent i ri.
Bëhet fjalë për Julin.

Një djalosh me një stil të veçantë, me flokët kaçurrela dhe një karakter më ndryshe sic jemi mësuar të shohum në emisionin përputhën, shkruan infokosova.

Olsa Muhameti, autorja e emisionit Përputhen, ka publikuar një video të Julit, teksa tregon për ndryshimin e tij.

Ai shihet se kishte drejtuar flokët diçka që nuk është parë më parë gjatë emisionit.

Më mirë me flokë kaçurrela apo të drejta, vlerësojeni vetë?/Infokosova/