Juli nis aventurën në Kosovë, në Gjilan i ndodhë e pa pritura

Ish konkurrenti i emisionit Përputhen, Juli, ka nisur aventurën e tij të radhës.

Këtë herë e kemi parë të jetë brenda kufijve të Kosovës, shkruan InfoKosova.

Ditë më parë ishte në qendër te Prishtinës për të vazhduar drejt Pejës.

Por, në qytetin e Gjilanit i ndodhë e papritura.

Makina me të cilën udhëtoi i mbeti në baltë dhe në ndihmë i doli një qytetarë, ku më pas e dërguan në autoservis.

Këtë e ka bëre të ditur vet Juli përmes një video në instagram ku shkruan “Nuk shkoj më në Gjilan.

Më ngeci kamperi😬 Por gjithsesi ia dolëm ta ndreqnim, ishim që ishim rregullova dhe borin e kamperit😂”./InfoKosova/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aventurat e Julit (@aventuratejulit)