Julian Deda ndërpret emisionin bëhet ‘qull’ nga moderatori!

Aktori i Kalifornia-së, ku çdo të diel në Tv Klan, në Shqipëri ishte mysafire në emisionin shumë te shikuar në Kosovë, “Kojshia Show” që transmetohet çdo të diele në RTK.

Julian Deda, sprovoj vetën me disa lojëra por bëhet ‘qull’ me ujë nga moderatori dhe detyrohet ta ndërpres lojën.

Ndiqeni minutën e 24 të emisionit për ta parë!/infokosova