Mimoza Mustafa është ndër këngëtaret më me shumë vite karrierë në skenën tonë muzikore

Ajo ka bërë shumë këngë të cilat vazhdojnë të vlerësohen nga publiku, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan plot shkëlqim dhe me frizurë shumë të bukur.