Web Analytics

Ka një shpresë për Besin e Xhensilën, kjo është arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Pak javë më parë, motra e Bes Kallakut ishte e ftuar në “Vizioni Pasdites” ku nuk kaloi pa u pyetur edhe për raportin me Xhensilës.

Anna Kallaku foli me shumë respekt dhe konsideratë për kunatën.

“Marrëdhëniet kanë qenë dhe janë shumë mirë”, u shpreh ajo.

Duket se të njëjtin respekt e gëzon edhe Xhensila për Anna Kallkun, pasi ndryshe nga Besin ajo vazhdon të ndjekë në Instagram (ish) kunatën e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT