Ka shtuar kilogram, Alvisa tregon sa peshon

Alvisa Qarri, ish konkurrentja e përputhen ka hapur një pyetësor për ndjekësit në Instagram.

Duke u përgjigjur në pyetjet e tyre dikush e pyeti sa kg peshon.

”Në emision humba shumë kg, këto kohë kam shtuar rreth 6 kg dhe ndihem shumë mirë, jam 59.

S duhet të ha shumë se po e kapa 60 e kaloj” ishte përgjigja e saj./InfoKosova/