Miriam Cani është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Artistja që mori famë në Gjermani e që vepron dhe jeton në Tiranë shquhet për ëmbëlsinë e saj dhe thjeshtësinë.

Edhe pse nuk e njohim si femër provokes, Miriam ka befasuar në fotografinë e saj të fundit, ku shfaqet gjysmë e zhveshur dhe tejet sensuale, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Miriam Cani para dy ditësh lansoi projektin e saj të fundit muzikor ‘Parajasë’.