Web Analytics
BallinaSHOWBIZKa trup perfekt, Ledjana tregon sa kilogram peshon

Ka trup perfekt, Ledjana tregon sa kilogram peshon

Ledjana Prenga u bë e njohur me pjesëmarrjen në Përputhen.

Por, tani ajo vazhdon me këshillat për ushqime dhe palestër për ndjekësit e saj.

Ajo është pyetur se sa klogram peshon derisa nuk hezitoi të përgjigjet.

”Eh aty te 67 kilogram jam se pushimet e bënë të veten po tani po iki përsëri ku duhet Synimi im është 59 kilogram se mu me pa 5 përpara” ishte përgjigja e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit