Kaçurrelja Arta Elezaj nuk njihet, ndryshimi ‘drastik’ në pamje

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, por edhe ndryshimet në pamje herë pas here, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes disa imazheve, Arta shfaqet nga kaqurrele në flokë të gjatë e të drejtë./Kosovarja/

Shiko videon: