Web Analytics

Kaderi e Lumi nuk përmbahen në pushime, publikojnë foto të “nxehta”

Lumi dhe Kaderi duket se po shijojnë romancen e tyre si dy zogj të dashuruar.

Çifti që nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, duket se po përputhen bukur mirë me njëri – tjetrin.

Lumi dhe Kader aktualisht ndodhen për pushime në Shqipëri, ku edhe po kalojnë momente të bukura.

Shiko foton:

Nga rubrika