Web Analytics

Kaderi vajzë me fat, Lumbardhi po kujdeset edhe për këtë punë të saj

Në media rozë çifti I njohur Lumbardhi dhe Kaderi janë dy emra më të komentuar.

Ata kanë filluar romancën e tyre brenda shtëpisë së BBVK, e që nga aty po e shijojnë lidhjen në maksimum.

Dyshja kanë filluar pushimet në bregdet dhe në një instastory të Kaderit shihet Lumbardhi i cili po kujdeset për fotot e saj.

Sa vajzë me fat Kaderi edhe punën si influencere po ia lehtëson i dashuri i saj.

Shiko foton:

Nga rubrika