Web Analytics
BallinaSHOWBIZKallashi i 'tranon' fëmijet me veshje në kopsht!

Kallashi i ‘tranon’ fëmijet me veshje në kopsht!

Donjeta Kosumi – Kallashi vazhdon të arrijë vëmendje përmes rrjeteve sociale.

Edhe pse jo aktive me projekte të reja, valltarja poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Kështu ka bërë edhe së fundmi duke postuar fotografi të reja atraktive.

Ajo duket se ka qenë në një kopsht fëmijësh derisa është shfaqur mjaftë joshëse duke vënë në pah linjat trupore me veshje të ngushtë.

”E njëjta lojë, nivele të ndryshme!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim derisa ka pranuar edhe mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit