Kallashi mahnitë me belin e hollë

Kallashi është ndër personazhet më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje në secilën paraqitje të saj.

Së fundi ajo ka ndarë një video në ‘instastory’ teksa shihet duke bërë disa lëizje provokative.

Vëmendjen e morri beli i saj i hollë dhe tejet tërheqës./InfoKosova/