Web Analytics
BallinaSHOWBIZKallashi thot se këtyre dy gjërave nuk u humbet vlera kurrë

Kallashi thot se këtyre dy gjërave nuk u humbet vlera kurrë

Kallashi është ndër personazhet më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje në secilën paraqitje të saj.

Njejtë ka ndodhur edhe së fundi ku ajo ka ndarë një foto teksa shihet një thënie mjaftë interesante.

“Tokës dhe gruas nuk u humbet vlera kurrë” thuhet në postimin e Donjetës./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit