Kallashi tregon me përqindje, kush e sa gënjejnë personat me shenjën…

Kallashi është ndër emrat që tërheqë vëmendje të madhe në mediat rozë.

Me lëvizje provokuese dhe skena të nxehta, ajo ka arritur që të jetë ndër femrat më të dalluara.

Si gjithë fytyrat e tjera, edhe Kallashi është tejet aktive në rrjete sociale, duke publikuar gjëra të ndryshme.

Postimi i saj i fundit befason, ku Kallashi e paramendon me përqindje se sa gënjejnë personat me shenjat e horoskopit.

Më poshtë i keni të caktuara të gjitha shenjat, dhe vlerësojeni se sa është e vërtetë.

Kallashi

Gepostet von Kosovarja Video am Mittwoch, 26. August 2020