Kaltrina del me veturë, vozit në këtë gjendje aspak të mirë

Bukuroshja e ekranit Kaltrina Mikushnica është një nga figurat më të njohura të ekranit gjatë viteve të fundit.

Paraqitjet e saj janë ato të cila marrin vëmendje duke u komentuar mjaftë shumë, shkruan InfoKosova.

Kaçurrelja gjithmonë shihet në formë të mirë dhe mjaftë e përkushtuar për familje.

Ajo në foton e fundit ka befasuar fansat e saj teksa shihet duke vozitur veturën në një gjendje jo të mirë pasi është e përqendruar tek fotot në telefon./InfoKosova/

Shiko foton: