Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaltrina ja ka huqur kësja radhe me këtë kombinim në veshje!

Kaltrina ja ka huqur kësja radhe me këtë kombinim në veshje!

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me disa komplete krejt me lula.

Mirëpo në këtë veshje, duket se ajo ja ka huqur pak me kombinimin qe ka bërë me atletet./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit