Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaltrina kaq me stil vishet kur shkon në punë

Kaltrina kaq me stil vishet kur shkon në punë

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Ajo ishte duke punuar që një kohë në Televizionin Publik të Kosovës (RTK), mirëpo për shkak se ishte e punësuar me kontatë mbi vetëm, ajo nuk i është vazhduar.

Sidoqoftë, Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto nga vendi i punës, e veshur thjeshtë dhe e kombinuar bukur, Kaltrina po shkëlqen në pamje.

Ndërsa flokët e saj të drejta ja kanë shtuar edhe me shumë bukurinë. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit