Kaltrina Mikushnica mahnit me bukuri në foton e fundit

Kaltrina Mikushnica publikoi një foto të re.

Ajo shihet e veshur me një fustan të verdhë që po i shkon shumë.

Me flokët e mbledhura kaqurrele ajo duket kaq e bukur.

Dhe si gjithmonë me buzëqeshje në fytyrë./InfoKosova/

Shiko foton: