Kaltrina ndryshon look-un, kaq bukur po duket

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

E se fundmi Kaltrina ka mbetur pa punë, ajo ishte duke punuar që një kohë në Televizionin Publik të Kosovës (RTK), mirëpo për shkak se ishte e punësuar me kontatë mbi vetëm, ajo nuk i është vazhduar.

Sidoqoftë, Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka bërë një ndryshim në look-un e saj.

Me flokë të drejtuara dhe e grimosur me stil, Kaltrina po shkëlqen në këtë paraqitje. /ORAinfo/